Kohaletoimetamine ja tasumine

Teie tellimust töödeldakse ja saadetakse 72 tunni jooksul peale selle eest tasumist ja raha laekumist meie kontole. Teavitame Teid koheselt, kui mingil põhjusel Teie tellimuse saatmine viibib. Palume pöörata tähelepanu sellele, et tellimuste töötlemine ja saatmine toimub ainult tööpäevadel. Pärast kauba saatmist Teie aadressile, Teile saadetakse e-mailile kinnituskirja. 

Kohaletoimetamine

Kaup saadetakse vaikimisi Teie poolt märgitud aadressile registreerimise käigus. Kui Te soovite, me saadame kaup registreerimisel märgitust erinevale aadressile. Sel juhul, palume kindlasti märkida Teie alternatiivne aadress Tellimusevormis. 

Tellimuse vormistamisel palume märkida, milline kohaletoimetamisviis sobib Teile paremini. Kohaletoimetamise eest tasub klient, ning see kulu on lisatud Teile esitatud arvele. 

Juhul, kui Te soovite kaubale ise järgi tulla, siis me ei võta Teilt kohaletoimetamistasu. Selleks palume valida vastava punkti kohaletoimetamisviisi valikus. Kaubale saate järgi tulla meie salongides aadressil:  Kaupmehe 3 (Lembitu 8), Tallinn, Estonia

Tasumine

Peale tellimuse kinnitust Teie e-maili aadressile saadetakse PDF arve. Arve tasumist ootame 48 tunni jooksul, kui selle aja jooksul makse ei ole teostatud, Teie tellimus annulleeritakse. Kõik vajalikud rekvisiidid ja info leiate Teile saadetud arvel. 

Oluline! Tasudes kauba eest läbi interneti, selgituses palume kindlasti märkida tellimuse number.

 Soovi korral, saate kauba eest tasuda ka AS Kaupmehe kontoris kohapeal. Selleks valige vastav punkt tasumise valikus.