PRO YOU-est

Kirjutas Super User on . Posted in Uncategorised

PRO YOU on Lõuna-Korea kosmeetikatootja, kes toodab professionaalset kosmeetikat nahakliinikutele, ilusalongidele ja koduseks hoolduseks.

Ajalugu

Lõuna-Korea kõrge töökultuur tagab toodetele tunnustatud kvaliteedi. Laiast tootevalikust leiab kosmeetikat nii igapäevaseks koduseks hoolduseks kui ka spetsialiseerunud asutustes kasutamiseks (nahakliinikud, salongid). Pro You brändi alt on professionaalset kosmeetikat müüdud alates 2001. aastast Lõuna-Koreas, Hiinas, Jaapanis, Tais, Singapuris, Hong-Kongis, Ameerika Ühendriikides, Suurbritannias, Austraalias, Kasahstanis, Mongoolias, Mehhikos ja mujal.

Hooldamine

Naha hooldamise hea tulemuse saavutamiseks on Pro You kosmeetika tootmisel kasutatud hoolikalt valitud kõrgekvaliteedilisi koostisaineid, arvestades iga elemendi omapära.

Tehnoloogia

Laboratoorses uurimistöös kasutatakse parimaid spetsialiste ja teadlasi, mis tagab pideva tootearenduse.

FORLLE'D

Kirjutas Super User on . Posted in Uncategorised


Forlle’d kõrgtehnoloogiline professionaalne kosmeetika omab juhtivaid toodeid naha funktsioonide ja struktuuri taastamiseks rakulisel tasemel ning nii kronoloogiliste kui ka fototöötlusmehhanismide kontrollimiseks.

Madala molekulmassiga hüaluroonhappe molekulid koos ioniseeritud mineraalidega pakuvad forlle’d-kosmeetikat, millel on ületamatu võime tarnida olulisi koostisosi ilma naha süstimisega

Forlle’d preparaadi tootmise aluses on ettevõtte SHIMADZU teadlase Koichi Tonaki leiutis (makromolekulaarsete ühendite pehme laser-desorptsioon meetod), mis sai 2002. aastas Nobeli preemiat. Tuginedes nendele teaduslikke edusamme ning patenteeritud tootmisprotsess Forlle’d laboris õnnestus saada maailma ainus madala molekulmassiga hüaluroonhape Hyalogy osakese suurus 5-15 nanomeetrit, mis määrab tema kõrge biosaadavus tõttu tungimine sügavamatesse kihtidesse pärisnahka. Ja juba 2004. aastal oli esimene toode ettevõtte Forlle’d võrratu madalmolekulaarsed seerumi, P-efekti.

CARITA EST

Kirjutas Super User on . Posted in Uncategorised

Üle 70 aasta tagasi, Maria ja Rosy Carita, kaks unistavat, tahtejõulist ja andekat õde suunasid oma talendi naiste ilu teenistusse. Carita õdedel oli kindel soov leida ilu tähendus elus. Maria oli heledapäine kunstnikuhingega, Rosy aga tumedapäine ärinaine. Mõlemad kirglikud, sihikindlad naised. Kaks naisjuuksestilisti, kes mõistsid, et ilu ei tähenda kõigest soengut. Mõlemal naisel oli soov ja tahe muuta nii mehed kui naised atraktiivsemaks. Nad lõid uut tüüpi kosmeetika, mis oli kergem ja moodsam. Carita õed nõudsid oma töötajatelt palju, olid karmikäelised, jättes nad ilma igapäevastest komplimentidest, kuid ometi usaldasid nad oma töötajatele tähtsad otsused, omandades sellega sügava, ent kartliku austuse. Õed lõid oma iluimpeeriumi läbi raske töö, kasutades ära oma talendi ning julge ja terava mõtlemise.

Touluse’ist pärit õed ei lasknud end häirida traditsioonilistest arusaamadest, mis takistasid neid saamaks juhtivateks naisjuuksuriteks Pariisis. 1945. aastal avasid nad algselt juuksurisalongi aadressil 5 rue du Fauborg St Honoré, enne kui lõid legendaarse The House of Beauty aadressil 11 rue du Faubourg St Honoré. Paljud kuulsused, sealhulgas Catherine Deneuve, Mireille Darc, Sylvie Vartan, Mireille Mathieu ja Claude François on külastanud seda ilumaja. Lisaks avasid õed ilukooli aadressil 14 Faubourg St Honoré, et õpetada ilu kunsti ja juuste seadmist.

Maria ja Rosy loomingulisus ja pühendumus viisid peagi õed kokku selle aja noorte avangardistlike moedisaineritega, kellest praeguseks on saanud prantsuse kõrgmoe tippnimed.

Carita õed on pärandanud unikaalse, tervikliku pärandi: rahvusvahelise mainega ilu brändi, mille kontseptuaalne originaalsus peitub täiuslikus kombinatsioonis luksusest, naiselikkusest ja iluspetsialistide oskustest.

Kohaletoimetamine ja tasumine

Kirjutas Super User on . Posted in Uncategorised

Kohaletoimetamine ja tasumine

Teie tellimust töödeldakse ja saadetakse 72 tunni jooksul peale selle eest tasumist ja raha laekumist meie kontole. Teavitame Teid koheselt, kui mingil põhjusel Teie tellimuse saatmine viibib. Palume pöörata tähelepanu sellele, et tellimuste töötlemine ja saatmine toimub ainult tööpäevadel. Pärast kauba saatmist Teie aadressile, Teile saadetakse e-mailile kinnituskirja. 

Kohaletoimetamine

Kaup saadetakse vaikimisi Teie poolt märgitud aadressile registreerimise käigus. Kui Te soovite, me saadame kaup registreerimisel märgitust erinevale aadressile. Sel juhul, palume kindlasti märkida Teie alternatiivne aadress Tellimusevormis. 

Tellimuse vormistamisel palume märkida, milline kohaletoimetamisviis sobib Teile paremini. Kohaletoimetamise eest tasub klient, ning see kulu on lisatud Teile esitatud arvele. 

Juhul, kui Te soovite kaubale ise järgi tulla, siis me ei võta Teilt kohaletoimetamistasu. Selleks palume valida vastava punkti kohaletoimetamisviisi valikus. Kaubale saate järgi tulla meie salongides aadressil:  Kaupmehe 3 (Lembitu 8), Tallinn, Estonia

Tasumine

Peale tellimuse kinnitust Teie e-maili aadressile saadetakse PDF arve. Arve tasumist ootame 48 tunni jooksul, kui selle aja jooksul makse ei ole teostatud, Teie tellimus annulleeritakse. Kõik vajalikud rekvisiidid ja info leiate Teile saadetud arvel. 

Oluline! Tasudes kauba eest läbi interneti, selgituses palume kindlasti märkida tellimuse number.

 Soovi korral, saate kauba eest tasuda ka AS Kaupmehe kontoris kohapeal. Selleks valige vastav punkt tasumise valikus.

Kauba tagastamistingimused

Kirjutas Super User on . Posted in Uncategorised

Kauba tagastamistingimused

Peale seda, kui kaup on tagastatud, kontrollitakse kas kauba tagastamise tingimused olid täidetud ning kas kauba seisukord vastab kõikidele kriteeriumitele, mis on märgitud lõigus „Üldtingimused – Tagastus“. Ainult siis, kui on kinnitatud kauba tagastuse tingimuste korrektsus, Starlime edastab Teile e-maili, kus kinnitame tagastatud kaupade vastuvõtmist. 

Sõltumata sellest, millise makseviisi olete kauba eest tasumiseks valinud, alustab Starlime raha tagastamise protseduuri kolmekümne (30)päeva jooksul alates hetkest, kui olete meid informeerinud et soovite kaup tagastada ning tagastuse protseduur on läbi viidud vastavalt kõikidele reeglitele ja tingimustele ning tagastatud kaup on vastu võetud.

Kaup tagastatakse posti teel AS Kaupmehe S&H kontaktides märgitud aadressile. Kauba tagastuse kulud kannab ostja ning ostja vastutab kauba eest selle riknemise või kadumise juhul vastavalt ülalmainitud tingimustele, tähtaegade ja protseduuridele.

Eritingimused

Juhul, kui kauba tagastus toimub meie süül (kliendile on saadetud vale või defektidega kaup), siis hüvitame Teile transpordikulud. Juhul, kui kaup tagastatakse teistel põhjustel, siis kõik tagastusega seotud kulud hüvitab klient. 

Soodushinnaga ja AS Kaupmehe S&H poolt korraldatud müügikampaaniate raames ostetud kaupu tagastada ei saa.

Selleks et alustada kauba tagastamise protseduuri, palume võtta ühendust meie klienditoe osakonnaga.